Polanica-Zdrój, Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawiciel Handlowy

Polska

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

W zwi±zku z intensywnym rozwojem firmy na terenie ca³ego kraju
POFOX SP. Z O.O.
Zatrudni na stanowisko
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Opis stanowiska:
&#8226; Nawi±zywanie kontaktów i zawieranie umów z klientami poszkodowanymi w wypadkach,
&#8226; Weryfikacja i kompletowanie dokumentów wspólnie z innymi dzia³ami firmy,
&#8226; Budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podleg³ym terenie,
&#8226; Praca skierowana g³ównie do osób posiadaj±cych sta³y kontakt z poszkodowanymi w wypadkach komunikacyjnych.

Wymagania:
&#8226; Minimum ¶rednie wykszta³cenie,
&#8226; Do¶wiadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego /Agenta Ubezpieczeniowego/ Przedstawiciela ds. odszkodowañ (mile widziane w bran¿y odszkodowañ, finansów, ubezpieczeñ),
&#8226; Umiejêtno¶æ obs³ugi komputera,
&#8226; Zaanga¿owanie i umiejêtno¶æ organizowania w³asnej pracy,
&#8226; Umiejêtno¶æ nawi±zywania i utrzymywania d³ugofalowych relacji z klientami.

Oferujemy:
&#8226; Umowê o pracê w stabilnej i prê¿nie rozwijaj±cej siê firmie &#8211; podstawowe wynagrodzenie 2000z³ netto + prowizja,
&#8226; Prowizjê uzale¿nion± od efektów pracy,
&#8226; Zwrot kosztów dojazdu do klientów,
&#8226; Pakiet szkoleñ i wsparcie ze strony dzia³u sprzeda¿y.

Aplikacje (CV ze zdjêciem i list motywacyjny) prosimy przesy³aæ na adres: rekrutacja@pofox.pl/
lub przez formularz znajduj±cy siê na stronie
pofox.pl/praca
Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 03 Wrzesien, 2013  22:55

Identyfikator: 476792

Wy¶wietleñ: 3764

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca